מחקר חדש מצא כי ויאגרה יכולה להגביר את זרימת הדם לאיבר המין אצל נשים הנוטלות אותו, בדיוק כמו אצל גברים. מחקר שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה, בית הספר לרפואה בסן דייגו הראה מה עושה התרופה סילדנאפיל לאיבר המין שלך לאחר נטילת התרופה. ניתן לראות כמה זמן הסילדנאפיל נשאר פעיל ולהשוות אותו עם פתרונות אחרים שנמצאים בשימוש נרחב כגון הווסופרסין הנפוץ ומרחיב כלי הדם, כמו גם עם מגוון תרופות אחרות.

מחקרים בדקו השפעות של קמגרה ג'ל, המשמש לטיפול בהפרעות בזיקפה כמו גם סיאליס גנרי והשפעתו על אנשים שלקחו את זה או נטלו פלצבו, כמו גם אנשים שלקחו Cialsis ומגוון תרופות אחרות.

אם ברצונך לטפל בתפקוד לקוי של זיקפה

עליך לדון בכך עם הרופא/ים שלך לפני שתשקול נטילת ויאגרה או קמגרה. אם אתה צריך לדבר איתם על כך, עליהם ליידע אותך על התרופות שאתה נוטל ואם אתה מתנהג באופן הגורם לתופעות לוואי חמורות כגון בחילות, הקאות או שלשולים, התייעץ עם רופא חירום מיד לפני נטילתך או כל אחר תרופת לשיפור הזיקפה. אם אתה משתמש בתרופות שלך לטיפול בבעיית בריאות לב וכלי דם, חשוב שתדבר איתם על השימוש והייעוץ של הרופא שלך.

קמגרה מיוצר על ידי יצרן בהודו ומשווק ישירות לצרכנים כחלופה זולה יותר לויאגרה

גברים רבים קונים את קמגרה, המיוצאת מהודו מכיוון שהם רואים בכך פתרון טוב וזול יותר מתרופות אחרות לבעיות בתפקוד המיני, כגון Cialsis, כמתואר להלן במאמר זה. למרות שאיננו יכולים להמליץ לך ליטול תרופה אחרת שקנית באופן מקוון מבית מרקחת ללא רישיון, ישנן תרופות בטוחות ויעילות רבות לטיפול בתפקוד זיקפה שאינן גורמות לתופעות לוואי כלשהן.

זה אולי מפתה לקנות מקור מקוון זול ללא מרשם, אך לא כדאי לעשות זאת מכיוון שהוא עלול לגרום לתופעות לוואי חמורות.

בקצה השני של הסקאלה, קמגרה עשויה להכיל פריאפיזם, שעלול לגרום לנזק קבוע בעצמו ולהוות איום ממשי על בריאותך. לקמגרה ג'ל סיכון מסוים לתופעות לוואי כמו בחילות, הקאות ושלשולים.

ג'ל אוראלי של קמגרה

הוא מוצר ללא רישיון באירופה המכיל את סילדנאפיל, החומר הפעיל של ויאגרה. קמגרה ומוצריה הם תכשירים אכילים המכילים שילוב של שני החומרים הפעילים של תרופת הזיקפה, ונטען כי היא עשויה להכיל אותה במינונים שונים. אתה לא אמור להיות מסוגל לקנות את זה או תרופות אחרות ללא מרשם באינטרנט, מכיוון שאתה פשוט לא יודע מה זה יכול להיות. הוא מכיל את אותו מרכיב פעיל כמו תרופת שיפור הזיקפה הראשונה (ויאגרה) שהוצגה בשנת 1998, ולכן ניתן להשיג במגוון צורות שונות כגון כדורים, כמוסות, טבליות וכמוסות.

גברים הנוטלים ויאגרה וסילדנאפיל בפעם הראשונה צריכים בדרך כלל להתחיל במינון של 1,000 מ"ג של התרופה ליום

תכשיר קמגרה זמין במגוון צורות שונות כגון כדורים, כמוסות, טבליות וכמוסות, כמו גם טבליות וכדורים, ואילו ויאגארה זמין בטבליות המכילות שילוב של שני מרכיבים פעילים, סילדנאפיל ורכיב נוסף. זה יכול לבוא גם בצורת טבליות, שאותן ניתן לבחור על ידי הרופא או הרוקח בהתאם למצבך האישי. ברגע שלקחת את המינון המתאים, עליך לשים לב שאתה מקבל זיקפה לפין נוקשה כאשר אתה חווה עוררות מינית, אשר בדרך כלל יהיה הסימן הראשון להשפעה של ויאגרה וסילדנאפיל על גוף האדם לאחר צריכת זה. תרופות. ההשפעה של טבליות אלו תדעך לאחר מספר ימים, וכך גם כל גירוי מיני המתרחש לאחר נטילתן, אך לאחר מכן הוא יגרום לתפקוד לקוי של זיקפה.

ברוב המקרים

סחרחורת הוויאגרה/קמגרה היא קלה וניתן להימנע מכך שהגוף מתרגל להשפעות התרופה. זה נורמלי שכאבי הראש שאתה מקבל מהתרופות הופכים פחות עזים. כשצ'נגשה חוזר מקציר הענבים, הוא עוצר לרגע. באמת שלא, אבל אם אתה שיכור והיה לך יותר מדי, זה כנראה סימן שהיה לך יותר מדי.

קמגרה למכירה בבאר שבע

לעוד פרטים נוספים אודות מהן ההשפעות של קמגרה על גוף האדם באפשרותך לגשת לאתר