רשתות לחלונות

בקנטקי, חלונות חלונות מאפשרים רוח רעננה תוך שמירה על באגים מציקים מחוץ לבית. הסרת מסך החלון תעזור לך לחסוך בחשבונות האנרגיה שלך והיא גם טובה יותר לבריאותך. חוויתי את היתרונות של הסרת החלונות והחלפתם בחלונות סערה בחורף. כשתהיה מוכן להחלפת החלון הבאה שלך, התקשר לאנשי המקצוע של Glass West כדי לראות מה יש להם להציע ולקבל הצעת מחיר בחינם. אם אתם גרים באזור סקרמנטו ורוצים להפוך את חלונותיכם לחורף ולהכין את ביתכם לטמפרטורות היורדות, אנא התקשרו למסכי החלונות של AZ. בין אם אתה מנהל תחזוקה, טכנאי או מנהל דיור ונמאס לך להכין חלונות משלך. עכשיו, כשתדע להחליף קיר סיבים אחד בקיר אחר, אתה יכול לצפות להחליף דברים כמו מסגרות חלונות, דלתות הזזה ודלתות. זה אולי לא נראה כמו זה, אבל זה בכלל לא קשה ללמוד כיצד להסיר את חלונות החלון מהאבנט. במקום לחשוב להעביר את המשימה או לשלם למישהו אחר שיעשה זאת, אתה לומד כמה קל להסיר ולהחליף מסך חלון בעצמך.

שים לב כי שלבים אלה חלים רק על מחצית המסך

המצויד בחלון הזזה רגיל עם מתלים כפולים. אם תבחר במסך חלון תלוי בודד או אפילו בחלון זכוכית תלוי כפול, אל תדאג, השלבים להסרת המסכים קלים באותה מידה. כשאתה מוצא את חלונות החלונות שלך, ודא שיש מספיק מקום להגדיר אותם ולפרוס אותם כראוי. ניתן לדחוף אותם למטה כך שהמסגרת תישאר במקומה, בעוד שתוכלו לדחוף אותם עד למטה אם ברצונכם לקבל נוף חסר הפרעה.

ללא קשר לסגנון החלון

החלונות קלים למדי להסרה והתקנה מחדש וקלים למדי להצבה על כל חלון, בין אם מדובר בחלון זכוכית תלוי כפול או כפול. ניתן להרכיב את המסכים בדרכים שונות, מה שאומר שהם יכולים להתכנס בדרכים שונות ברגע שהם מוכנים להימתח ולעמוד על החלון ולהיות מוכנים לשימוש.
למידע נוסף על רשתות לחלונות כדאי לבקר באתר screenmesh.co.il

אם המסגרת במצב טוב, כדאי להימנע מקניית מסך חדש מכיוון שבחלק הרשת של המסך יש חורים. עליך להחליף את מסך החלון אם הוא פגום או עומד להישבר.

מכיוון שזגוגיות החלונות חשופות למתח מינימלי ומנוקות באופן קבוע

הן נמשכות 10-15 שנים, אם כי מיקום גיאוגרפי יכול למלא תפקיד מרכזי בבלאי המסך. תחזוקה עונתית, כולל זמן להסרת חלון החלון בכל פעם בחורף, עוזרת להימנע ממסגרות חלונות נרקבות. אם תצטרכו להסיר את המסך מסיבות עונתיות או סתם כדי לנקות את החלונות, המסכים יישחקו יותר עם הזמן – ויתלשו יותר.

אם אתה מסתתר בעליית הגג או במוסך שלך בחורף, דאג לנקות את החלונות שלך. יש להסיר אותם כאשר החורף מתקרב, ולהשיבם בתחילת האביב ואז שוב בסוף הקיץ.

אם אתה גר במזג אוויר קר אי שם בחורף, עליך לשקול התקנת חלונות סערה כדי להסיר את החלונות. הסר והחלף את המסך והסר את חלון הסערה כך שתוכל לפתוח את החלונות ולתת לאוויר צח להסתובב לביתך.

קרא את ההוראות שלב אחר שלב כיצד להסיר את מסך החלון מפלדקו וכיצד לעשות זאת.

החשוב מכל

מסכים בהתאמה אישית עשויים מחומרים טובים מאוד ומתאימים כראוי. חלון אלומיניום הוא אפשרות חסכונית שעולה בדרך כלל כ-25-250 דולר, תלוי בגודל ובסוג. אתה יכול להניח שאתה צריך לשלם בין $ 30 ל- $ 50 עבור מסך של 1/4 "עד 1.5" ובין $ 20 ל- $ 30 עבור מסך ". תריסי חלונות פליז יכולים לעלות בין $ 100 ל- $ 800, אם כי חלקם עשויים פליז ו אחרים מפלדת אל-חלד.

רוב המסכים הם בטווח המחירים הנמוך יותר

אך עבור מסכים מותאמים אישית גדולים יותר אתה משלם משמעותית יותר. אם יש לך מספר חלונות שצריך לסרוק מחדש, זה יכול להיות זול יותר – באופן יעיל, הכל בבת אחת ובמחיר – בין $ 20 ל- $ 30 לחלון. המחיר מושפע מגודל החלון וכמות עבודת המסך המותאמת אישית, כמו גם מסוג המסך.

בשילוב עם גבוה

מודולים סולאריים איכותיים כגון קולטי שמש או מודולים סולאריים, מטריות סולריות אופטיות יכולות לספק הגנה מפני UV עד 75%. סוג זה של תריס חלון הוא אידיאלי להגנה על דלת הכניסה לביתך או לרכוש מסחרי. אפשרות מצוינת לדלתות הזזה והם בראש הרשימה בכל עת של השנה.

תוכלו למצוא דלתות מסך שלמות המכסות את החלק החיצוני של הדלת ומצוידות בלוחות מסך גדולים המונעים מחרקים

לכלוך ולכלוך להיכנס לביתכם ובכל זאת מאפשרים לעבור אוויר צח ואור. סוגים אלה של חלונות שתוכלו להרים זמינים במגוון צבעים וגדלים, משחור לבן, אדום ועד ירוק. הם מתאימים גם לאירוח בטוח של ילדים קטנים וחיות מחמד. אפשרות זו עוזרת להוסיף ערך לכל בית או עסק והיא אופציה נהדרת לכל סוג של בניין או נכס מסחרי עם מספר גדול של חלונות.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן