המרכז החדש צפוי להסתיים בתוך פחות משנה ויהיה ביתם של הקק"ל והעלייה. מרכז לילדים ונוער בתל אביב. הבית ימוקם בסמוך לפארק המרכזי בעיר ויהווה מוקד לצעירים. כדי לצמצם את הפער ולהבטיח שוויון הזדמנויות לילדים בכל מקום, ה- KL-J ו- J NF ב ישראל מחויבת לפרויקטים בתחומי החינוך, הוא יתר על כן, תעסוקה, דיור ופיתוח חברתי וכלכלי אחר, כמו גם פיתוח וחינוך של צעירים בכלל, על מנת לספק הזדמנויות שוות לכל הילדים, ללא קשר לגזע, דת, מוצא אתני, מין, גילם, נטייתם המינית. או זהות מגדרית, על פי הודעה לעיתונות. יש לה משרה מלאה כיועצת בבית המצוינות בקריית מלאכי במצוינות.

רבים מבוגרי הישיבה התבססו ולמדו היטב בישראל

כמו קריית מלאכי ושולחן ערוך, כמו גם בארצות הברית. צוות שני בתי הספר היזידיים מסור להכשרת תלמידיהם בתורה ובתורה. הבתים הנבנים בקרית מלאכי הם חלק מהמאמצים המתמשכים של קק"ל לתמיכה בחינוך הבלתי פורמלי בישראל. הראשון שבהם הוא הבנייה באוברנאצרת, ליד נצרת עילית, שם כבר הפכה למרכז חברתי וחינוכי פורח לבני הנוער. אחת נוספת נבנית בפאתי ירושלים, בעיר בית שמש, ואחת נוספת נבנית בקיבוץ ירושלים, ממש מחוץ לתל אביב, גם היא ליד קריית מלאכי. זהו הראשון בסדרת תוכניות המתוכננת ברחבי ישראל, מהפריפריה החברתית ועד לפריפריה הגיאוגרפית.

מטרתם של מרכזי המצוינות

היא לאפשר לתלמידי כיתות י'-יב 'לבלות בסביבה בה יש להם גישה לפעילויות אחר הצהריים שיכולות לסייע להם להתכונן למבחן הבגרות במקצועות שונים. הגיל הממוצע אמנם גבוה יותר בישיבות רגילות, אך התחלופה בקרית מלאכי גבוהה בהרבה מאשר בכל ישיבה אחרת, ומספר התלמידים לעולם אינו קבוע. חלק מהסטודנטים מתחלפים, אחרים מגיעים מאוחר יותר בחיים, אך שיעור התחלופה עולה עם ההעברה.
כדי לקרוא עוד בנושא של קרית מלאכי וחדשות קרית מלאכי מומלץ לגשת לאתר kmnews.co.il

בצהריים עברנו את הדירה בקומה העליונה, שנהרסה לאחר מותם של שלושה אנשים. זה היה מקום הרצח של צעירה ו את שני ילדיה בשעות המוקדמות של יום שבת לאחר שהוקלט להרוג אותם.