מבוא: למה לנסוע לגרמניה וכיצד זה בהשוואה ליעדים אחרים

גרמניה היא מדינה שיש בה הרבה היסטוריה ותרבות. מהטירות מימי הביניים ועד לאולמות הבירה, יש בה משהו לכולם. המדינה עשירה גם ביופי נופי עם היערות השופעים, הנהרות והאגמים.

גרמניה היא אחת המדינות המתויירות ביותר באירופה וקל להבין מדוע. יש לו הרבה מה להציע גם לחובבי היסטוריה וגם לחובבי טבע. מדריך טיולים זה יגיד לך מה אתה צריך לדעת לפני שאתה הולך, היכן להישאר, מה לעשות וכמה זה יעלה!

גרמניה היא מדינה במרכז אירופה החולקת גבולות עם תשע מדינות אחרות. זוהי המדינה הגדולה ביותר לפי אזור במערב אירופה והשלישית בגודלה באירופה, אחרי רוסיה וצרפת.

השפה הגרמנית מדוברת על ידי כ-100 מיליון אנשים ברחבי העולם, מה שהופך אותה לאחת השפות המדוברות ביותר בעולם. השפה תועדה לראשונה בסביבות שנת 700 לספירה והגיעה משלושה ניבים: סקסית עתיקה, גרמנית גבוהה תיכונה ופרנקונית עתיקה.

גרמניה חברה באיחוד האירופי מאז 1993.

מבוא

גרמניה היא מדינה במרכז אירופה, הגובלת בצפון בים הצפוני, בדנמרק ובים הבלטי; ממזרח על ידי פולין וצ'כיה; מדרום על ידי אוסטריה ושווייץ; וממערב על ידי צרפת, לוקסמבורג, בלגיה והולנד. גרמניה היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באירופה בשל התרבות וההיסטוריה העשירה שלה.

למדינה יש אקלים ממוזג המשתנה בין ימי בצפון מערב גרמניה (האזור שלאורך חופיה) ועד יבשתי בגבולותיה המרכז-מזרחיים עם פולין וצ'כיה. השטח מישורי ברובו אך כולל אזורים גבעות בחלקים מסוימים של מרכז-מערב גרמניה (האזור שבין נהר וסר בצפון גרמניה) וכן כמה הרים לאורך הגבול הדרומי עם שוויץ. האלפים הגרמניים נמצאים

גרמניה היא מדינה עם היסטוריה ותרבות עשירה. יש לו שילוב ייחודי של ישן וחדש. גרמניה מפורסמת גם בזכות הבירה, הנקניקיות, השוקולד ושאר המעדנים שלה. המדינה מציעה כמה מהמראות הטובים ביותר באירופה.

עשרת הדברים הטובים ביותר לעשות בגרמניה הם:
עבור עוד פרטים מורחבים על מדריך גרמניה למטייל יעדים מומלצים יש לגלוש לאתר 2germany.co.il

1) מינכן – בקרו בעיר בווארית זו כדי לחקור את אולמות הבירה שלה וליהנות מיום באוקטוברפסט (ספטמבר – אוקטובר).

2) ברלין – צאו לטיול לאורך שדרת אונטר דן לינדן האיקונית ותהנו קצת בשער ברנדנבורג (אתר מורשת עולמית של אונסק"ו).

3) המבורג – עיר נמל זו היא אחד היעדים הפופולריים ביותר בצפון גרמניה. הוא מציע הכל ממוזיאונים דרך מועדוני לילה ועד פארקים.

30 מקומות שחובה לבקר בהם לטיול הבא שלך לגרמניה

גרמניה היא מדינה שעוצבה על ידי תרבויות, שפות ודתות שונות. זהו ביתם של כמה מהנופים היפים ביותר באירופה. מהיער השחור ועד האלפים הבוואריים, מהים הצפוני ועד הים הבלטי, לגרמניה יש הכל.

היא גם אחת המעצמות הכלכליות המובילות באירופה ואחת היצואנים הגדולים בעולם. למדינה יש כלכלת שוק חברתית חזקה שבה העובדים הם בעלי מיומנות גבוהה ושכר טוב. כלכלת גרמניה עדיין צומחת בהתמדה לאחר שנים של קיפאון שנגרם על ידי משבר פיננסי עולמי בשנים 2008-2009

גרמניה היא מדינה עם היסטוריה מעניינת. יש בה אטרקציות תיירותיות רבות, שכדאי לבקר בהן. גרמניה היא לא רק ארץ האוקטוברפסט המפורסם אלא גם מקום בו תוכלו ליהנות מפסטיבלים מסורתיים רבים אחרים וליהנות מכמה מהבירות הטובות בעולם.

התרבות הגרמנית מגוונת מאוד ותמצאו כאן הרבה אנשים שמדברים אנגלית. אז, אם אתה לא יכול לדבר גרמנית, אל תדאג בקשר לזה! המקומיים ישמחו לעזור לכם!

במאמר זה נשתף אתכם ב-30 מקומות שחובה לבקר בהם בטיול הבא שלכם לגרמניה!