אם המשחקים בראש סדר העדיפויות שלך, תסתכל על סיכום הטלפונים הטובים ביותר למשחקים שאתה יכול לקנות עכשיו ופרט יותר על אילו תכונות ספציפיות למשחק אתה צריך לחפש. הטלוויזיות הטובות ביותר שנמכרות כיום הן טלוויזיות QLED ו- OLED, כאשר המיני החדשה היא המתמודדת המובילה. עם כל התכונות הדרושות לטלוויזיה חכמה מודרנית עם רזולוציית 4K, HDR צבעוני וערכת תכונה מעוגלת היטב כדי ליצור סט מרשים. בהתבסס על ניסיון של שנים ומצד זה במעבדת הבדיקות של CNET ובמרתף בעתיד הנראה לעין אספתי את הטלוויזיות הטובות ביותר שבדקתי במחירים, גדלים, טכנולוגיות ודגמים שונים (HDR, Ultra HD, 4K , QLED, 120Hz, HDMI 2.1 ועוד).

הטלוויזיות הטובות ביותר הקיימות כיום

החל מטלוויזיות QLED ו- OLED ועד מתמודדי מיני LED חדשים, הן ההימורים הטובים ביותר לקונסולות משחק מהדור הבא כמו PS5 ו- Xbox Series X, כמו גם אלה עם תמיכה ב- HDMI 2.1. ו- VRR, שהופכים לנורמה עבור תצוגות מתקדמות.

לטלוויזיות המשחקים הטובות ביותר יש את היכולת למקסם את התצוגה למשחקי פלייסטיישן 5 ו- Xbox Series X

לשפר את זמני התגובה ולשפר את איכות התמונה שמעולם לא היו מעולם. וכמובן טלוויזיות ברזולוציה גבוהה כגון LG Z1 OLED מציעות רזולוציית 4K, וסדרת LG G1 Gallery החדשה משתמשת בפאנל OLED EVO הנחשק לקבלת בהירות טובה יותר. לא משנה באיזו מילת מפתח טלוויזיה אתה בוחר, אחת הטלוויזיות הטובות ביותר הקיימות כיום – החל מ- QLED ו- OLED – טלוויזיות ועד מיני אספירנטים של מיני LED חדשים – שווה לשקול, עם היכולת להגדיל Blu -ray 4K, נטפליקס וסרטים, כמו גם מובנה- במערכת סאונד כדי להפחיד את השכנים שלך אם משתמשים בהם בצורה הגיונית.

אם יש לך כיסים עמוקים ורוצים את איכות התמונה הטובה ביותר

שווה לנהוג ב- OLED של LG או בטלוויזיות QLED של סמסונג. שתי הטלוויזיות מעולות במחיר, אך ל- Sony X90J יש תמונה טובה יותר, ואם אתה רוצה טלוויזיה של סמסונג אך אינך יכול להרשות לעצמך את ה- QN90A, זו בחירה טובה.

טלוויזיית OLED Sony A8H

היא אחת הטלוויזיות החזקות ביותר של סוני בשנת 2020 ומאופיינת בשחורים כמעט מושלמים ובהירות מעל הממוצע למסך OLED. לסוני יש איכות עבורך ואם לא אכפת לך להתיז על טלוויזיה מתקדמת, זו לא רק אחת מטלוויזיות ה- OLED הטובות ביותר שבדקנו אי פעם, אלא אחת הטלוויזיות הטובות ביותר שבדקנו, נקודה. טלוויזיות סדרת Roku 6 של TCL שודרגו בשנת 2020 לתאורה אחורית מיני LED, והשנה יש לנו את דגם 8K הראשון של החברה שאנו מבטיחים לספק את התמורה הטובה ביותר לכסף כאשר 8K הוא מה שאתה רוצה בטלוויזיה הבאה שלך.

שלב זאת עם עיצוב שלט רחוק משופר, צליל נהדר ובס מעל הממוצע ויש לך את אחד מדירגי הטלוויזיה הטובים ביותר בשנה ובחירה קלה לטלוויזיית OLED במחיר סביר.

טלוויזיה זו נועדה להתחרות בטכנולוגיית OLED לעומת זאת

ולמרות שהיא לא מתאימה לכולם, היא מהווה שיפור עצום ביחס לתאורה אחורית LED מסורתית ואינה מסתכנת בשריפה, מה שהופך אותה לאחת הטובות ביותר טלוויזיות שאתה יכול לקנות היום. סדרת Vizio P-Quantum X הגרסה האחרונה של סדרת Vizio P, Quantum X, היא אחת מטלוויזיות LED שכדאי לרכוש בשל הביצועים והתכונות המצטיינים שלה.

היא גם אחת הטלוויזיות הבודדות עם מצב משחק THX מוסמך ומיני הנורות עושות עבודה מצוינת באספקת טונות של פרטי צל-דבר שהבחנו בו כאתגר עם טלוויזיות OLED. בעיה אחת שנויה במחלוקת בתדמית ה- Sony A8H היא שהיא אינה בהירה כמו טלוויזיית OLED של LG או הטלוויזיה של סמסונג.

זה גם חצי מהמחיר של טלוויזיה QLED המקבילה של סמסונג

מה שהופך אותה לאחת הטלוויזיות החכמות הזולות ביותר אי פעם. סדרת Roku TV R635 מסדרת TCL 6 היא הטלוויזיה הסבירה האולטימטיבית המעניקה לך את הטלוויזיה החכמה 4K הטובה ביותר שראינו אי פעם בפחות מ -1,000 $. מלבד המחיר הנמוך, היא אחת הטלוויזיות הטובות ביותר בשוק הודות לתצוגת ה- LED מיני קוונטום דוט LCD מיני וממשק הטלוויזיה Roku העשיר בתכונות.

עיצוב מסך ה- OLED הדק שלו בולט מטלוויזיות אחרות ברשימה זו בהשוואה לשאר

ולמרות שדגמי ה- OLED הדקים במיוחד הם פחות דקים, הוא מציע תכונות ואיכות תמונה טובה יותר מאשר דגמים זולים יותר כמו סדרת TCL 4 , והם מגיעים במגוון גדלים. העיצוב האלגנטי המותקן של הטלוויזיות הוא חלק גדול מהמחיר היוקרתי אך ל- LG GX OLED יש זוויות צפייה מצוינות וכמה מהצלילים הטובים ביותר של כל טלוויזיות LG OLED שבדקנו. בהתחשב כיצד הדבר עשוי להשתנות בעתיד, סמסונג מציעה טלוויזיות מצוינות רבות עם מיני נוריות המתחרות ב- OLED בניגוד לשיפור הבהירות, אך אם אתה רוצה את הטלוויזיה הטובה ביותר כיום זו LG.

סדרת TCL 6

היא התגלמות המותג TCL ומציעה סוג איכות תמונה וביצועים שהיית מצפה מטלוויזיה במחיר גבוה יותר. זה לא מרשים כמו כמה מהטלוויזיות המובילות ברשימה הזו, אבל עדיין, הביצועים והתכונות של הפלטפורמות הזרימה האהובות עלינו ראויות לשבח, במיוחד בהתחשב בתגי המחיר של הפלטפורמות. סדרת Tcl 6 (2020) סדרת 6 היא אחת הטלוויזיות היקרות ביותר בשנה הודות למגוון פונקציות חזק ואיכות תמונה העולה על משקלו.

Sony XBR-65X900H היא אחת הטלוויזיות הטובות ביותר לביצועים לקילו שאתה יכול לקנות. קו טלוויזיות ה- OLED של LG מסתמן במחיר נמוך חדש וטכנולוגיית OLED מערערת את דגמי ה- OLED של Vizios.

בכדי לראות מידע בתחום של טלוויזיות מומלצות נא לגשת לאתר bigshotnews.net