בכל הנוגע לאופן שבו אתה משקיע את כספך, השקעה בנכסים היא דרך פופולרית עבור אנשים לגוון את השקעותיהם ולהפיק הכנסה פסיבית. בכל הנוגע להרוויח כסף מכך, יש רק קומץ אפשרויות למי שרוצה רק השקעות תיק בנדל"ן ולא מחפש עבודה צדדית. REITs, או "קרנות השקעה בנדל"ן", הן אחת הדרכים הפסיביות ביותר בהן אתה יכול להשקיע בנדל"ן בארה"ב כרגע. אם אין לך קרן שמסוגלת לרכוש נכס אך עדיין מעוניינת להשקיע בנכס, הרי שערוך מחדש הוא האופציה הטובה ביותר עבורך.

ריט הם התחלה טובה אם אתה רוצה להירטב בהשקעות נדל"ן. אם רק התחלתם להשקיע בנכסים, תוכלו ללחוץ על קישור זה ולקרוא את הבלוג שלי השקעות נדל"ן למתחילים למידע נוסף.
למידע על השקעות נדל"ן – איך נכנסים לזה? והשקעות נדל"ן בארה"ב מומלץ לבקר באתר realco.co.il

זהו קורס מעמיק בו אלמד אותך כיצד ללמוד כיצד לרכוש נכס להשקעה על ידי הגדלת התיק שלך מ -0% ל -9% ברכוש להשכרה.

אני אלמד אותך את כל מה שאתה צריך לדעת בכדי להשיג דריסת רגל בשוק הנכסים ולעלות על המסלול הנכון

מחיפוש המימון ועד לרכישת הנכס הראשון שלך, התחלתה של חברת השקעות נדל"ן. על ידי למידה רבה ככל שתוכל על הנושא מהספר שלי השקעה בנדל"ן 101, אתה מוכן להתעמק בעולם השקעות הנכסים. לאחר שלמדת את כל זה, אין שום עניין למצוא את הנכס הראשון שלך או מימון.

אסטרטגיית ההשקעה של Fundrise מבוססת על נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT)

השקעה משולבת בנדל"ן מסחרי. ריטים הם חברות המחזיקים או מממנים הכנסות – ומייצרות נדל"ן – והן בדרך כלל חברות שבבעלותן ומפעילות נדל"ן. הם כוללים מגוון רחב של נכסים שמשקיעים במגוון נרחב של נדל"ן, כולל נכסים למשרדים, קמעונאות, מגורים ותעשייה, כמו גם סוגים אחרים של נכסים מסחריים. ReITs משקיעים בנדל"ן הבסיסי של החברה, ולא בנדל"ן עצמו, אך הם כוללים את כל ההנפקות הללו, המושקעות במגוון רחב יותר של נדל"ן.

תוכל להשקיע ישירות על ידי רכישת נכסים פיזיים

או להשקיע בהשקעות ישירות יותר של נדל"ן, כולל רכישה של נכסים קבועים כגון משרדים, קמעונאות, מגורים, תעשייה ונדל"ן הפוך. ניתן גם להשקיע בקרנות השקעה בנדל"ן באמצעות שילוב של השקעות ישירות ועקיפות.

ישנן מספר אפשרויות השקעה שהוכחו כדרך הבטוחה ביותר להשקעה פסיבית בנדל"ן

Fundrise מאפשר לך להיכנס ולשכוח מחתיכת עוגת הנדל"ן שלך על ידי השקעה ב REIT (נאמנות להשקעות נדל"ן). REITS, או "קרנות השקעה בנדל"ן, מאפשרות לך להשקיע בנדל"ן מבלי להחזיק בנדל"ן פיזי.

נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) היא הזדמנות השקעה נהדרת עבור משקיעים שרוצים להשקיע בבריאות ארוכת הטווח של נכסי החברה ולא ברווחים קצרי טווח.

אם אינך יודע הרבה על השקעות בנכסים

כדאי לך להתחיל באסטרטגיית A פסיבית. אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן בסיכון נמוך, כמו רכישת נכסי השקעה, שיטה זו מתאימה לכם. לאחר שקראתי את המאמר שלנו השקעות נדל"ן 101, גיליתי שאסטרטגיית השקעות הנדל"ן שלי עבדה בשבילי.

אם אינך אוהב להחזיק ולנהל נכס שכירות משלך

אך עדיין רוצה להרחיב את התיק באמצעות השקעות בנכסים, מימון המונים הוא אפשרות טובה יותר. אם אתה תוהה אם להשקעות נדל"ן יש מקום בתוכנית בניית העושר שלך, אתה יכול לשבת ולדבר עם איש מקצוע בתחום ההשקעות. לחלופין, אם אינך מכיר את הסוגים השונים של אסטרטגיות ההשקעה בעולם ההשקעות ועדיין רוצה לכלול נדל"ן בתיק שלך, עליך לשקול לעבוד עם משקיעים אחרים.

אם אתם מעוניינים בנדל"ן מסחרי

תוכלו לעשות זאת באמצעות שירות כמו Origin Investments. למידע נוסף על הסוגים השונים של אסטרטגיות ההשקעה הקיימות להשקעה בנדל"ן, בקר במרכז המשאבים RealtyMogul למידע נוסף. מימון המונים יכול להיות אופציה טובה להשקעה במגוון אפשרויות להשקעות בנכסים, החל מההון הפרטי ועד נאמני השקעות. אתה יכול גם להשקיע באמצעות פלטפורמה להשקעת נכסים מקוונים אם אתה מעוניין בקרן נכס, גם אם אינך עומד בדרישות המשקיע המורשה.
למידע נוסף אודות השקעות נדלן בחו"ל יש לבדוק ב- realco.co.il

כשאתה משקיע בנכס

אתה קונה קרקע או נכס ומשתמש ברכישה כדי להרוויח כסף. Weave פיתחה מספר אסטרטגיות השקעה בכדי להפוך למשקיע נדל"ן, המאפשר לרכוש נכס להשכרה הראשון שלך, להרחיב את תיק ההשקעות שלך ולהפוך למשקיע מצליח. קיימות מגוון אסטרטגיות להשקעות נדל"ן לאסטרטגיות להשקעות נדל"ן אשר יכולות לשמש משקיעי נדל"ן המתנסים בשיפוץ או שיפוץ נדל"ן או שרוצים להשקיע בנכסי השכרה עם תזרים מזומנים עקבי.