הסוגים הנפוצים של השתלות שיניים ברמת השרון 

 רמת השרון, עיר מבוססת במרכז הארץ, מציעה מגוון רחב של אפשרויות להשתלות שיניים, המתאימות לצרכים השונים של תושביה. להלן סקירה של סוגי השתלות השיניים הנפוצים ביותר הזמינים ברמת השרון:

סוגי השתלות שיניים ברמת השרון

1. השתלות שיניים בודדות: השתלות אלה מתאימות למטופלים הסובלים מאובדן שן בודד או מספר קטן של שיניים. השתל הבודד מוחדר לעצם הלסת ומשמש כבסיס לכתר החדש. השתלות בודדות הן פתרון יעיל ואסתטי לשחזור שיניים חסרות תוך שמירה על השיניים הסמוכות.

2. השתלות שיניים מלאות (All-on-4/6): שיטה זו של השתלות שיניים ברמת השרון מתאימה למטופלים הסובלים מחוסר שיניים נרחב או מלא בלסת אחת או בשתי הלסתות. במקום להשתיל שתל נפרד לכל שן חסרה, טכניקת All-on-4/6 מבוססת על השתלת 4 או 6 שתלים אסטרטגיים בלסת, עליהם מותקנת תותבת קבועה. שיטה זו מאפשרת שיקום מלא של קשת השיניים בפרק זמן קצר יחסית.

3. השתלות שיניים ביום אחד: השתלות אלה מתאימות למטופלים המעוניינים בפתרון מהיר ויעיל לחוסר שיניים. בגישה זו, השתלים והשיניים הזמניות מותקנים ביום אחד, מה שמאפשר למטופל לצאת מהמרפאה עם חיוך מלא ומתפקד. טכנולוגיות מתקדמות ותכנון ממוחשב מדויק מאפשרים השגת תוצאות מיטביות בפרק זמן קצר.

4. השתלות זירקוניה: שתלי זירקוניה הם אופציה אסתטית ובעלת ביו-תאימות גבוהה. הם עשויים מחומר קרמי חזק במיוחד, המדמה את מראה השן הטבעית. שתלי זירקוניה מתאימים למטופלים בעלי רגישות למתכות או המעדיפים פתרון אסתטי ללא מתכת.

סיכום

לסיכום, חשוב לציין כי בחירת סוג ההשתלה המתאים תלויה במצבו הספציפי של כל מטופל, כולל כמות ומיקום השיניים החסרות, איכות העצם הזמינה ושיקולים אסתטיים. רופאי השיניים המנוסים ברמת השרון יסייעו למטופלים בבחירת הפתרון האופטימלי עבורם, תוך התחשבות בצרכים ובהעדפות האישיות שלהם. עם מגוון סוגי ההשתלות הזמינים, תושבי רמת השרון יכולים לבטוח בכך שימצאו את הטיפול המתאים ביותר לשיקום חיוכם ולשיפור איכות חייהם.

 

תוכן עניינים

דילוג לתוכן