כיום עולם משחקי המחשב והקונסולה, או בשמו המוכר יותר – עולם הגיימינג, הוא תעשיית ענק שמגלגלת מיליארדים. מיליוני אנשים משחקים יום יום במחשב ובקונסולות שונות ונטמעים בעולמות וירטואלים. רבים משקיעים בתחביב זה שעות מזמנם הפנוי, ולכן הם רוצים ליצור סביבה אידיאלית עבור המשחק. בשביל זה ישנם כמה מוצרים בשוק שנועדו ספציפית לגיימרים.

כיסאות גיימינג

כיסא גיימינג (כמו כיסא רייזר או כסא גיימינג דרגון)הוא כיסא שתוכנן במיוחד למטרות משחק. כיסאות אלו הם בדרך כלל ארגונומיים, נוחים ובעלי רמת התאמה גבוהה. דגמים מסוימים מצוידים גם ברמקולים ומערכות סאונד כדי לספק סאונד היקפי בזמן משחקי וידאו.

כיסא המשחקים הראשון הוצג בתחילת שנות ה-90 על ידי הרמן מילר. כיסא Aeron נוצר במיוחד לשימוש משרדי, אך החברה הבינה במהרה שהוא יהיה מושלם גם לגיימרים.

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר החברות המייצרות כסאות גיימינג מכיוון שהן יודעות עד כמה הן פופולריות בקרב גיימרים בימינו.

כסא גיימינג הוא כיסא שתוכנן במיוחד כדי לספק נוחות ותמיכה מרבית במהלך תקופות ממושכות של משחק. גיימרים הם לרוב בררנים מאוד לגבי הכיסאות שלהם ויהיו להם העדפה למותגים או דגמים מסוימים. הדבר הטוב ביותר בכיסאות הללו הוא שהם מגיעים בצורות, גדלים, צבעים ומחירים שונים כך שתוכלו למצוא את המושלם עבור הצרכים שלכם.

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת רכישת כיסא גיימינג הוא גודל השולחן. אם יש לך שולחן כתיבה קטן, אז אולי עדיף לרכוש במקום כיסא משרדי ארגונומי כי יהיה פחות מקום לרגליים שלך.

כסא גיימינג הוא כיסא שנועד לספק את הנוחות והתמיכה הטובה ביותר עבור גיימרים. הוא נוצר עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר כך שהוא יכול לספק חווית משחק נוחה.

המטרה העיקרית של כיסא גיימינג היא לספק תנוחת ישיבה ארגונומית לגיימרים. זה אומר שהוא אמור להיות מסוגל להישען, להסתובב ולהתנדנד כך ששחקנים יוכלו למצוא את המיקום המושלם למשחק שלהם.

כסאות גיימינג מגיעים גם בגדלים ובצורות שונות מה שהופך אותם למושלמים עבור כל גיימר לא משנה כמה גבוהים או נמוכים הם.

מקלדת גיימינג רייזר

מקלדות גיימינג

מקלדות גיימינג תוכננו במיוחד כדי לשפר את חווית המשחק. לעתים קרובות הם מותאמים למשחקים ויכולים להיות להם תכונות כמו מקשי מאקרו, תאורה אחורית ועיצוב ארגונומי.

מקלדות גיימינג הן מקלדות שתוכננו במיוחד עבור גיימרים. הם משמשים כדי לספק חווית משחק וביצועים טובים יותר.

מקלדת גיימינג כמו מקלדת גיימינג רייזר היא מקלדת שתוכננה במיוחד עבור גיימרים. הוא משמש כדי לספק חווית משחק וביצועים טובים יותר. גיימר יוכל ליהנות מהמשחק יותר מכיוון שהוא לא יצטרך לדאוג שהאצבעות שלו יחליקו מהמקשים בזמן שהם משחקים במחשב. מקלדות גיימינג מציעות גם יותר שליטה על המשחק בגלל עיצוב המקשים והכפתורים שלו, אותם ניתן לתכנת בדרכים רבות ושונות בהתאם למה שאתה צריך ממנו בכל רגע נתון.

מקלדת גיימינג היא מקלדת המיועדת לצרכיו של גיימר. המאפיינים הנפוצים ביותר הם מקשים עם תאורה אחורית, מקשי מאקרו ואנטי רפאים.

התכונה החשובה ביותר של מקלדת גיימינג היא מתג המקשים המכני בעל תחושת מישוש כאשר אתה לוחץ עליו למטה. המתגים גם עמידים יותר ממקלדות ממברנות.

למקלדות גיימינג יש מקשי מאקרו נוספים בצד עבור גיימרים כדי לאגד את הפקודות שלהם אליהם ויש להם גם מקשים עם תאורה אחורית כך ששחקנים יכולים לראות מה הם עושים בתנאי תאורה חלשה.

שולחנות גיימינג

שולחנות גיימינג הם שולחנות ארגונומיים שנועדו לחווית המשחק האידיאלית. היתרון הגדול שלהם הם שהם מתכווננים ולכן הם מתאימים גם לישיבה וגם לעמידה. בנוסף לכך ניתן לכוון אותם בזווית כך שיהיו נוחים למשחק כאשר נשענים על הכיסא לאחור.

יתרון נוסף של שולחנות הגיימינג הוא האפשרות לרכז את כל הכבלים לנקודה אחת ולשמור על סדר בכל הכבלים של מערכת המשחק.