מומחים משירותי מאסי יכולים במיוחד להילחם ולמנוע בעיות מזיקים קיימות ולקבל אחריות. החל מאטום צינורות וקירות ועד חדירה, השירותים המתוזמנים שלנו מאפשרים לנו לבדוק את היקף הבית או רכושכם ולטפל במזיקים החיים או המתרבים.

אנו מספקים מגוון שירותי הדברה יעילים למבנים ולבתים באזור יוסטון. כולנו מספקים שירותים חוזיים לאלה המבקשים באופן קבוע הדברה מתוזמנת.

המגוון הנוכחי של מלכודות מקצועיות

פיתיונות, תרסיסים, קוטלי מכרסמים ועזרים אחרים הוא בדיוק מה שאתה צריך כדי להסיר כל סוג של מזיקים, כולל מוצרים מקצועיים לסייע במלחמה במכרסמים, תיקנים וחרקים זוחלים. בין אם אתם רוצים להיפטר מהדברת טרמיטים, הדברת נמלים, הדברת פשפשים, הדברת חרקים או דבורים בנגרות, יש לנו את חומרי ההדברה וההדברה המקצועיים הדרושים לכם והתוצאות להגנה על הבית שלכם מכל סוגי החיפושיות, המכרסמים ובעלי החיים. דומיאון ידועה בתעשייה בזכות מיטב מוצרי ההדברה והציוד המאפשרים לאנשים להסיר בקלות ובמהירות מזיקים, חרקים, עשבים שוטים ומחלות דשא מבלי לשלם לחברת P-Control או לחברת טיפוח דשא על שירותי הטיפול היקרים שלהם.

ללמוד אילו מזיקים יש לך ואילו אפשרויות זמינות להדברת מזיקים מסוימים הוא רק השלב הראשון. תסתכל על אריזות המזיקים והקופסאות ותביא אותם הביתה.

סמך על בעיות החרקים הביתיות שלך עם חברת הדברה מנוסה. נסה את השירותים שלנו, ומזיקים הם נחלת העבר לפני שאתה יודע את זה. מדביר יוסטון שירותי ניהול מגפה לבתים, בתים משותפים ודירות ביוסטון.

מזיקים יכולים להעביר פתוגנים מזיקים ולהוות איום משמעותי על המשפחה והרכוש שלך. מלכודות פרומונים יכולות לזהות את נוכחותם של מזיקים ולהזהיר שומרים על התפרצויות.

הדברה מכנית משתמשת בטכניקות מעשיות ומכשירים פשוטים ליצירת מחסום הגנה בין צמחים וחרקים

ניתן לשלוט בחרקים רבים ללא שימוש בחומרי הדברה, אך הדבר דורש זמן ומאמץ נוספים. מזיקים נלחמים יכולים גם לנסות לשפר את ההיגיינה, השליטה בפסולת או בית הגידול באמצעות חומרים דוחים, רגולטורים לגדילה, מלכודות, פיתיונות וחומרי הדברה.

קרא את התווית

כדי לראות אם הדברה מומלצת עבור המזיק או הצמח שאתה רוצה לטפל בו. אם המוצר או המיכל אינם מסומנים, עליך להתקשר למרכז בקרת הרעל או לרופא לייעוץ. מפעילי P-Control עשויים להיות מסוגלים לספק מידע על הכימיקלים המשמשים בעת שכירת מישהו, כגון גליונות נתוני בטיחות.

הדבר קריטי במיוחד כאשר מזג האוויר מתחמם והאוכלוסייה בשיאה. בשלב זה יכול להיות יקר לטפל במזיק ובנזק שהוא גרם. שירותים מודרניים יכולים לעשות זאת עבור הבית, המוסך והסביבה הקרובה שלך על ידי טיפול במזיקים ביתיים נפוצים.

תכנית ההדברה הביתית כוללת הסרת רשתות בוכנה בחיק הטבע

ניטור הלופט על ידי מכרסמים, בדיקת החווה וטיפול בנמלי אש ופרעושים ממוקדים. עם שירות החתימה המודרנית, בעלי הדירות שלנו זוכים לאותה הגנה מפני מזיקים כמו טרמיטים בטיפול היתושים החודשי שלנו מאפריל עד אוקטובר.

שירות זה כולל טיפולים לסילוק מזיקים פעילים

טיפולים למניעת התפרצויות עתידיות ושירותים שיסייעו להפוך את הבית או הנכס שלך פחות מועדים למזיקים. בהתאם לביצועים הרצויים Hartz מיישם הליכי טיפול שונים, וניתן להתאים טיפולים אלה לבעיות המזיקים שלך.

אנו ממליצים על כימיקלים להדברה שעושים את העבודה עם כמות המוצר הקטנה ביותר

אנו רוצים שתקבל את המוצר והוראות היישום הנכונים עם הגישה השמרנית שלנו להדברת מזיקים. חומרי הדברה מוחלים על גידולים, מטוסים חקלאיים, מרססים המותקנים על טרקטורים, ריסוסים אוויריים ממטוסים מודרניים והכנות זרעים להדברה.

הדברה ביולוגית

היא שיטה להדברת מזיקים כמו חרקים וקרדית בעזרת אורגניזמים אחרים. תוכנית ההדברה שלנו יכולה לסלק את בעיות המזיקים הנוכחיות שלך על ידי התמקדות בזיהוי תנאים, שבילים ומקורות מחוץ לביתך כדי למנוע כניסת מזיקים לביתך. אנו חברה מקומית המחויבת לסייע לבעלי עסקים קטנים ולבעלי בתים ביוסטון, טקסס להגן על רכושם מפני מזיקים מטרדים כגון ג'וקים, עכבישים, טרמיטים, נמלים, מכרסמים ומזיקים אחרים שעלולים לפגוע ברכושכם ובקרוביכם.

בלב כל בקבוק תרסיס חרקים או חומר כימי דוחה

אנו מתחילים לחקור את הפרטים של כל מוצר. סקירותינו על חומרים דוחי חרקים מזהים את המוצרים הפועלים בצורה הטובה ביותר נגד יתושים וקרציות. הערכנו מספר מוצרים המכילים פרמטרין, אשר שימושי נגד קרציות ומאושר על ידי ה- EPA.

לפני השימוש בפיתיון כקו ראשון להגנה כימית מפני חרקים ומכרסמים

יש לנקוט באמצעי מניעה. פיתיונות יכולים להיות יעילים בשליטה על חרקי המטרה או המכרסמים שלך. המומחים שלנו חיסלו את נקודות הכניסה הבלתי נראה למזיקים בעזרת הכנס הזה.

הרעלת פתיון היא שיטה נפוצה להדברת חולדות, עכברים, ציפורים, שבלולים, חלזונות, נמלים, ג'וקים ומזיקים אחרים. סיבוב היבול תורם להדברת מזיקים על ידי שלילת הצמחים המארחים שלהם.

בשנת 3000 לפני הספירה שימשו חתולים במצרים להדברת מזיקים במאגרי תבואה כגון מכרסמים

העומס מספק מקום למזיקים להתרבות ולהסתתר, מה שמקשה על היפטרותם. חרקים הניזונים מצמחי גינה הם מזיקי החרקים השכיחים ביותר בגלל הנזק שהם גורמים.