הקדמה: מהו דוד חשמלי ומדוע הוא אידיאלי עבור בתים בירושלים?

מחמם מים חשמלי הוא סוג של דוד מים המשתמש בחשמל לחימום המים לשימוש בבתים. הוא אידיאלי לבתים בירושלים כי הוא חסכוני וידידותי יותר לסביבה.

הסוג הנפוץ ביותר של דוד מים בירושלים הוא דוד שמש אבל גם דוד חשמל הינו נפוץ למדי. הוא אידיאלי לאקלים של העיר מכיוון שהוא יכול לספק מים חמים לתושבים 24 שעות ביממה והתושבים לא צריכים לדאוג מדליפות גז או חשבונות גז.

גם מחממי מים חשמליים חסכוניים יותר באנרגיה מדודי גז ומחממי מים בגז, מה שאומר שהם טובים יותר לסביבה. זה חשוב במיוחד בירושלים, שבה איכות האוויר היא בעיה גדולה כבר שנים.

איזה סוג של דוד חשמלי הכי מתאים לבית שלך?

תנורי חימום חשמליים הם מקור נהדר לחום בחודשי החורף הקרים. דוד חשמל בירושלים נפוץ בבתים והוא הטוב ביותר עבור הבית שלך תלוי למה אתה צריך אותו ואיזה סוג של שטח יש לך.

ישנם שני סוגים עיקריים של תנורי חימום חשמליים: מבוססי מאווררים והסעה. תנורי חימום מבוססי מאווררים מפריחים אוויר חם סביב החדר שלכם, בעוד שתנורי הסעה משתמשים במאוורר כדי להפריח את האוויר המחומם בלוח מתכת שמתחמם ואז מחמם את האוויר הנושב מהחלק העליון של המכשיר.

תנור חימום מבוסס מאוורר הוא הטוב ביותר עבור חללים קטנים מכיוון שהוא יכול לחמם חדר שלם במהירות, אבל הם לא מספקים הרבה חום ישיר לאנשים שיושבים או עומדים לידם.

מחממי הסעה טובים יותר לחללים גדולים שכן יש להם יותר כוח חימום והם יכולים לספק יותר חום.

איזה גודל של דוודים חשמליים זמינים וכמה אנרגיה הוא צורך?

דוד חשמלי הוא מעין מערכת חימום המשתמשת באנרגיה חשמלית להפקת מים חמים. זהו חלופה לדוד הגז המסורתי והוא יכול להיות הרבה יותר יעיל.

ישנם גדלים שונים של דודי חשמל זמינים, בהתאם לגודל הבית שלך ולצרכים שלך. הסוג הנפוץ ביותר של דוד חשמלי הוא דגם עיבוי, שיכול לספק עד 30% יותר יעילות מדוד רגיל.

דוודים חשמליים משמשים לעתים קרובות עם פאנלים סולאריים מכיוון ששניהם משתמשים בחשמל כמקור האנרגיה העיקרי שלהם והם עובדים בשילוב אחד עם השני כאשר השמש זורחת.

דודי חימום חלל משמשים כדי לספק טמפרטורה פנימית נוחה, שחשובה לבריאות האנשים ולבטיחות הרכוש.

גודלם של דודי חשמל נמדד ב-kW. גודל הדוד תלוי במספר החדרים, בגודלם ובתדירות החימום שלהם.
בכדי לקרוא עוד פרטים מורחבים בתחום של דוד חשמל בירושלים נא לבקר ב-

כיצד לבחור את הקיבולת המתאימה לבית שלך?

בחירת דוד החשמל המתאים לביתכם חשובה כי היא תעזור לכם לחסוך כסף ולהגן על הסביבה.

ישנם מספר גורמים שאתה צריך לקחת בחשבון בעת בחירת דוד מים חשמלי. אחד מהם הוא הקיבולת של הבית שלך. הגודל המומלץ לבית עם אחד עד שניים אנשים הוא בין 40 ל-60 ליטר, בעוד הגודל המומלץ לבית עד ארבעה אנשים הוא בין 60 ל-80 ליטר. גודל הבית שלכם קובע גם כמה חשמל תשתמשו על מנת לחמם מים, אותו ניתן לחשב על ידי הכפלת מספר המ"ר בביתכם ב-10 קוט"ש למ"ר, או אם תרצו חישוב מדויק יותר, לפי באמצעות נוסחה זו: קילוואט-שעה = [(m2 x 11) + (m

כמה עולה מיכלי מים חמים חשמליים בירושלים באמצעות מחשבון מיכל מים חמים?

דודי חשמל בירושלים הם הכרח באזור זה המתאפיין בקור עז בחודשי החורף. עלות מיכל מים חמים חשמלי בירושלים תלויה בגודל ובסוג מיכל המים החמים. מחשבון מיכל מים חמים יכול לשמש לבירור עלות מיכל מים חמים חשמלי בירושלים.

מחממי מים חשמליים הם דרך יעילה לספק מים חמים למשק בית. עם זאת, הם לא חפים מהאתגרים שלהם. כך למשל עלות מיכלי מים חמים חשמליים בירושלים יכולה להיות גבוהה וקיים חשש להתקלקלם.

עלות מיכל מים חמים חשמלי בירושלים יכולה להשתנות בהתאם לגודל והאם הוא חדש או יד שנייה. אחד חדש יכול לעלות בסביבות 5,000 ש"ח בעוד שיד שנייה יכול להיות נמוך עד 2,500 ש"ח.

יש צורך בשסתום ערבוב לחימום המים הקרים לפני שהם מגיעים למחמם כדי שלא יתקררו יותר מדי בדרכו למחמם. המחיר של זה משתנה בהתאם לסוג שאתה רוצה אבל יכול לעלות בין 200 – 500 ש"ח בהתאם לדגם החשמלי.