#1. קבל את כל הציוד ומצא מקום לעבוד.

צמידי גומי הם בחירה פופולרית עבור גיוסי תרומות ואירועי צדקה. הם קלים להכנה, ואת המצרכים ניתן לקנות בחנויות רבות.

השלבים להכנת צמידי גומי הם:

1. קבלו את כל הציוד ומצאו מקום עבודה.

2. הכניסו את האצבעות דרך לולאות הצמיד וקושרו אותן יחדיו היטב כך שייווצרו עיגול.

3. גזרו את כל החוט העודף מקצות הלולאות, ואז גזרו אותו שוב כדי לוודא שהוא אפילו קצר יותר מבעבר, כך שהוא לא ייתפס לשום דבר אחר כך כשאתה עונד או מוכר את הצמיד שלך.

4. קשרו חוט אחד סביב כל לולאה של הצמיד, ואז קשרו אותם יחד עם חוט נוסף כדי להדק אותם כך

צמידי גומי הם דרך מצוינת להראות תמיכה במטרה, לקדם עסק או סתם לעשות משהו מיוחד לעצמך.

צמידי גומי זולים וקלים להכנה. כל מה שאתה צריך זה כמה גומיות וגם צמיד ישן או איזה חוט.

הצעד הראשון הוא לחתוך את הגומייה לשלושה חלקים שווים ולאחר מכן לחתוך כשני סנטימטרים מהחוט.

לאחר מכן, עטפו חתיכה אחת מהגומייה סביב פרק כף היד כשהקצוות מתאחדים מול ידכם. עכשיו קח חתיכה אחת של חוט והכנס אותה דרך הלולאה באמצע הגומייה שנמצאת על פרק היד שלך, כך שיהיה אורך שווה משני הצדדים. ואז לקשור אותו בחוזקה על עצמו בקשר לפחות שלושה סנטימטרים משני קצותיו

הקדמה (מהי גומייה ולמה אנחנו לובשים אותה)

גומייה היא סוג של צמיד שאנשים עונדים על פרקי הידיים. גומיות עשויות מגומי טבעי או סינטטי.

גומיות לובשות בדרך כלל כדי לשמור פריטים יחד כמו ניירות, ספרים ופריטים אחרים. הם גם עוזרים לאנשים עם מוגבלויות לבצע משימות כמו איסוף חפצים ופתיחת צנצנות.

גומיות משמשות לעתים קרובות למטרות דקורטיביות כגון צמידים או סרטי שיער.

גומיות משמשות כדי להחזיק דברים יחד. הם משמשים גם כצמידים ולדברים אחרים כמו קשרי שיער.

גומייה היא חתיכת גומי שנמתחת ללולאה ולאחר מכן כורכת אותה למעגל. זה יכול להיות עשוי מלטקס, סיליקון או גומי טבעי. גומיות מגיעות בצורות ובגדלים שונים בהתאם לשימוש בהן יופעלו.

גומיות משמשות כדי להחזיק דברים יחד כי הם אלסטיים וגמישים. הם יכולים להימתח מבלי להישבר כך שניתן להשתמש בהם שוב ושוב מבלי להישחק במהירות כמו חוט או חוט. לרצועות גומי יש גם נתינה רבה שמאפשרת להן להתאפק כשהן מתוחות, מה שהופך אותן למושלמות להחזקת דברים יחד בחוזקה מבלי להיות הדוקים מדי או רופפים מדי.

גומיות

#3. מצא מקום בבית שלך שבו תוכל למתוח את אורך הרצועה ולקשור אותה עם קצה אחד של הרצועה למשהו יציב, כך שילמד אותה מספיק כדי למנוע ממנה להתפרק בזמן שאתה עובד עליה.

במאמר זה נראה לכם כיצד להכין צמידי גומי. בצע את השלבים הבאים ואתה אמור להיות מסוגל ליצור צמיד תוך זמן קצר!

1) מצאו מקום בבית שלכם בו תוכלו למתוח את אורך הרצועה ולקשור אותה עם קצה אחד של הרצועה למשהו יציב, כדי שהוא לא יזוז כשאתם עובדים עליו.

2) חותכים את אורך הרצועה לשני חלקים שווים.

3) קשרו כל קצה של חלק אחד יחד עם קצה אחד של חלק אחר, רצוי בקצוות מנוגדים. בדרך זו, תיצור שתי לולאות ששורש כף היד שלך יעבור דרכן.
למידע מורחב על איך מכינים צמידים מגומיות נא לגשת לאתר law-for-law.co.il

4) ודא ששתי הלולאות ארוכות מספיק כדי ששורש כף היד שלך יכנס דרכן בנוחות. אתה יכול לעשות זאת על ידי קשירת קשר בשניהם

צמידי גומי הם לא רק טרנד, אלא דרך חיים. הם סמל לאחדות וליחד. בין אם אתה לובש אחד לעצמך או כמתנה למישהו אחר, אתה יודע שזה לעולם לא ייצא מהאופנה.

צמיד גומי עשוי מגומי טבעי שנקטף מעץ Hevea brasiliensis. כאשר קוטפים את הגומי מהעץ, חותכים אותו לרצועות ארוכות ולאחר מכן מחממים אותו כדי שיהיה גמיש מספיק כדי לעצב אותו לצורה הרצויה. תהליך הכנת צמידי גומי מתחיל בחיתוך הרצועות לשניים ולאחר מכן קשירתן יחד ליצירת לולאות. לאחר מכן, הלולאות מעוצבות לעיגולים ביד או במכונה, מה שמאפשר למתוח אותן סביב פרק כף היד שלך ולקשור אותן למקומן עם